Заміна рульової рейки

Кожний власник автотранспортного засобу на різних етапах стикається з неприємним явищем – появою стороннього звуку (стуку) з-під середньої осі. Спочатку він практично нечутний – ледь розрізняється під час проходження маленьких нерівностей дорожнього покриття. Та з часом стук значно посилюється і починає досить суттєво через кермо віддавати у руки водія. Це явище є однією з найхарактерніших ознак поломки рульової рейки. Додатковим доказом наявності проблеми слугують маслянисті плями трансмісійної рідини, що залишаються на місцях стоянки автотранспортного засобу. У разі виявлення подібної поломки та діагностики наявних несправностей існує два виходи: ремонт чи повна заміна кермових рейок.

Car Service2

Основними факторами, що впливають на швидкість зносу деталі є безвідповідальні водії та погані дороги – чим гірша якість дорожнього покриття, по якому їздить автомобіль, тим швидше зіпсується рульова рейка. Значна кількість на дорогах ям, вибоїн та дорожнього пилу з часом призведуть до появи протікання. Значно впливає на зменшення терміну експлуатації кермової рейки ігнорування правил експлуатації самими власниками автотранспортних засобів. Факторами ризику, що впливають на швидкість виходу з ладу рульової рейки, являються парковка на морозі автомобіля з вивернутими колесами та неналежний контроль за заміною гідравлічної рідини.

Якщо Ви виявили поломку рульових рейок, необхідно визначитись: буде проводитись ремонт чи повна заміна пошкоджених рейок. У даному випадку найкраще дослухатись до порад висококваліфікованих фахівців, які порадять найраціональніший вихід конкретно з Вашої ситуації. Наприклад, якщо сама рейка перебуває у хорошому та робочому стані і може ще довго прослужити, а сильно зносились чи поламались лише певні її складові, логічно буде вдатися до ремонту, а не до повної заміни рульової рейки. Якщо ж в результаті нищівної експлуатації весь механізм зазнав неповоротних змін, в такому випадку краще зробити повну заміну кермової рейки, щоб в подальшому надійно та впевнено почуватись під час водіння авто та контролювати ситуацію на дорозі.

Процес заміни кермових рейок досить тривалий та складний і самотужки з ним впоратись достатньо важко.
Досвідчені фахівці продіагностують будь-яку поломку рульової рейки та підкажуть найефективніший спосіб вирішення проблеми. У нас Ви отримаєте якісне та швидке обслуговування на сучасному обладнанні.