Про нас

 

Для того, щоб автомобіль слугував Вам якомога довше та без перебоїв у роботі, за ним потрібний постійний догляд (профілактика, діагностика та, в разі необхідності, ремонт) – це знає кожен відповідальний автовласник. Автолюбителі розуміють, як важко знайти професійну СТО, на якій можна швидко, якісно та комфортно обслуговувати свій автомобіль.

Компанія займається діагностикою, продажем, ремонтом та заміною насосів ГУР (ГПК) та рульових рейок усіх наявних на українському ринку марок автомобілів.

Спеціальне обладнання для діагностики, висококваліфікований персонал, автомобільні каталоги, що постійно оновлюються, та багаторічний досвід роботи у даній галузі дозволяють нам у найкоротші терміни виявити та усунути поломку будь-якої складності, що пов’язана з кермовим управлінням автомобіля.

Реалізацію товару ми здійснюємо оптом на вроздріб, залежно від потреб клієнта. У нас завжди є в наявності широкий асортимент як нових, так і відновлених (реставрованих) насосів ГУР (ГПК) та рульових рейок. Якщо необхідного товару не виявилось на складі, ми привеземо його у зручні для клієнта терміни.

На всі види робіт та запчастини надається гарантія. Вона діє протягом 6 місяців (20000 км пробігу автомобіля).

Гарантійне обслуговування не проводиться, якщо:

  • порушена технологія встановлення деталі, що підлягає гарантії;
  • наявні механічні пошкодження чи ознаки неправильної експлуатації;
  • порушена герметичність захисту рульових тяг;
  • некоректно проведена процедура регулювання розвалу/сходження;
  • використовувалась невідповідна робоча рідина в системі гідропідсилення;
  • наявна корозія кермового валу чи валу насоса ГУР (ГПК).

Повернення товару проводиться лише під час дії гарантійного терміну в разі, якщо деталь несправна чи не підходить на автотранспортний засіб. Повернення здійснюється, якщо на запчастині відсутні ознаки зовнішнього пошкодження та дефектів, деталь не розбиралась, а в покупця наявний чек на здійснення покупки. Якщо вищеперераховані умови дотримано, ми проводимо безкоштовну заміну деталі чи повернення коштів.

Ми гарантуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Не економте на якості обслуговування та ремонту автомобіля! Користуйтесь послугами професіоналів своєї справи!