Ремонт електричних рульових рейок

elektro rulova reykaНа сьогоднішній день, найсучасніші і популярні типи рульових рейок, це звичайно ж електричні кермові рейки. З кожним днем ​​випускаються нові автомобілі всіх марок і практично всі з них володіють даною системою управління.

Наш ринок заповнюють і витісняють інших, машини з електричними рульовими рейками, але як показала практика, ламаються вони не рідше інших типів рульових рейок. І люди, які зіткнулися з поломкою електричної рульової рейки, залишаються сам на сам з нею. І змушені купувати нові кермові рейки, які можуть досягати в ціні до 2000 євро.

ZP SERVICE пропонує вам не менш якісну, але істотно іншу за ціною альтернативу. Завдяки унікальному обладнанню і знання технологічного процесу ремонту.

ZP SERVICE має успішні рішення ремонту, таких агрегатів як Mercedes-Benz W166, Ford Focus 3, Audi A4 III, Audi A6 IV, Audi A8 III, Passat B7, Passat B8 і багато інших.

Це і є відмінність нашої фірми від інших. Замінити просто вкладиш (втулку) це не відремонтувати рейку. Без унікальних знань і спец. обладнання неможливо успішно відреставрувати дані агрегати. А в разі поломок, які вже не піддаються ремонту, завжди запропонуємо вам найдешевшу ціну на нові або робочі Б / У кермові рейки.

Ремонт електричних рульових рейок у нас буде включати наступні дії:

  • Комп'ютерний огляд.
  • Діагностування несправностей.
  • Розбір, дефектовка всіх вузлів і деталей. Після цього буде прийнято рішення: який з варіантів ремонту буде проведений.
  • Рихтування, балансування, шліфування, полірування штока.
  • Заміну направляючих втулок.
  • Діагностування ЕУР після того, як буде проведено ремонт самої електрочастини.
  • Налагодження датчиків, електродвигуна, програмного забезпечення.
  • Збір механізму.
  • Контрольна діагностика.

Після ремонтних робіт Ви більше не почуєте стукіт в електропідсилювачі керма. А легкість керма і далі буде радувати вас. Механізм буде працювати злагоджено, без збоїв тривалий час. Ви не пошкодуєте про те, що ремонт електричної рульової рейки вирішили довірити саме нам.

ZP SERVICE запрошує до співпраці СТО, автопідприємства і приватних підприємців для постійної і плідної роботи на взаємовигідних умовах. Ми завжди відкриті до спілкування з нашими партнерами.

elektro rulova reyka sklad