Ремонт насосів з ЕГПК

nasos z egpkНасос ЕГПК є перехідною моделлю від повністю гідравлічної системи (ГПК) до повністю електричного підсилювача керма (ЕПК). Але, незважаючи на це вона так само знайшла свою нішу і багато моделей ЕГПК є дуже успішними. Крім плюсів, електричні насоси гідропідсилювача керма мають поломками, як і гідравлічної системи так і електричної. З гідравлічних це протіканя по сальникам, як і наша фірма без будь-яких проблем ремонтує і усуває. Електричні поломки клієнти самі прекрасно помічають, так як кермо стає тугим, а на панелі приладів загоряється помилка.

ZP SERVICE кожен день знаходить нові шляхи вирішення проблем ЕГПК і завжди запропонує кілька варіантів ремонту, або заміни на новий або Б / У. Звертайтеся до нас. У нашій компанії працюють фахівці високого класу, здатні впоратися з будь-якими важкими завданнями.

Вам гарантується якісний сервіс за прийнятною вартістю.

Перш ніж приступати до ремонтних робіт майстр нашої компанії обов'язково проводять діагностику. Вона дозволяє визначити дефекти. Потім є кілька варіантів:

  1. Полягає в можливості усунути вади і відновити запчастину.
  2. Деталь не підлягає відновленню. У такій ситуації вона замінюється новою. Ми запропонуємо вам рівноцінну заміну.

При ремонті вузол розбирається повністю, проводитmся дефектовка всіх його складових, прибираються вироблення на валу, внутрішніх комплектуючих. Також очищається все в місцях кріплення підшипників, сальників. Буде проведена заміна кілець, прокладок, сальників, підшипників. Після всіх відновлювальних робіт проводиться збірка. Потім здійснюється регулювання, перевірка на стенді.

Незалежно, з якою проблемою зіткнетеся саме Ви, відновлення не відніме багато часу (максимум все може бути зроблено за два-три дні), але все залежить від особливостей поломки, рівня складності. У будь-якій ситуації Вам гарантується усунення течі, вібрацій, шумів, гулу. Гідравлічний вузол буде працювати на повну потужність.