Заміна насоса ГУР (ГПК)

Насос гідропідсилювача керма ГУР (ГПК) – одна із ключових деталей кермового механізму, що відповідає за циркуляцію рідини в системі та підтримує оптимальний тиск. При поломці даного механізму керувати автотранспортним засобом можливо, приклавши додаткові зусилля для повороту кермового колеса. Проте, зловживати водінням авто при зіпсованому насосі не варто – це і комфорт під час керування автомобілем, і безпека пасажирів та транспортного засобу на дорозі.

Car Service Guide to Find The Best Automatic Service 2

Дуже важко самостійно без навиків механіка та наявності спеціальних інструментів і обладнання визначитись, потрібна заміна насоса ГУР чи ремонтно-відновлювальні роботи. Для цього варто при появі перших ознак поломки звернутися у надійний автосервіс. Після проведення діагностики поломки насоса ГУР фахівці нашої компанії визначать доцільність ремонту чи, зважаючи на характер та складність поломки, необхідність його повної заміни.

Потреба у заміні насоса ГУР може виникнути з різних причин. Одна з основних причин – повний знос деталей системи через понижений рівень робочого рідини в бакові ГУР. Також поширеною причиною заміни насоса є заклинювання лопастей механізму через появу заусенців на роторі. До того ж, може порушуватись герметичність шлангів, з’єднань та інших вузлів гідропідсилювача керма.

У будь-якому випадку, не варто затягувати із візитом на СТО при появі перших ознак несправностей насоса ГУР (ГПК).