Продаж насоса ГУР (ГПК)

Selling Auto Parts OnlineНасос гідропідсилювача керма – стратегічно важливий елемент кермового механізму, що значно полегшує процес передачі зусиль від кермового колеса до управляння колесами. Основною функцією насосу ГУР є підтримка належного рівня тиску робочої рідини.

Під час покупки насоса ГУР необхідно пам’ятати, що вони бувають різноманітної конструкції. Найпоширенішим видом є лопастні насоси. Вони мають високий рівень ККД та досить зносостійкі.

За, на перший погляд, візуальною просторою форм ховається високотехнологічний механізм, що потребує дуже бережливого ставлення та серйозного підходу під час продажу. Продавці, які займаються реалізацією даної продукції, мають забезпечувати належний рівень її якості. Наша компанія, одним із напрямків діяльності якої є продаж насосів ГУР (ГПК), відповідально ставиться до підбору насосів до кожної марки автомобіля та гарантує якість своєї продукції за доступними цінами. Додатковою послугою нашої компанії є безкоштовна діагностика товару, що продається. 

За умови правильної та бережливої експлуатації насоси ГУР можуть слугувати понад 10 років.

Наші фахівці здійснюють повну діагностику, ремонт та, в разі необхідності, заміну деталей системи кермового управління, що вийшли з ладу. Усі необхідні роботи ми проводимо якісно та оперативно, чим намагаємось максимально зекономити час клієнта, витрачений на очікування свого автомобіля.

В разі необхідності заміни насосу ГПК ми можемо запропонувати своїм клієнтам оригінальні деталі та комплектуючі. Якщо ж таких немає, привеземо їх під замовлення чи підберемо якісні аналоги, виходячи з можливостей та побажань клієнта.

Ми виконуємо замовлення по продажу насосів ГПК по всій території України, оскільки тісно співпрацюємо з різними транспортними компаніями. Наш клієнт може сам вибрати зручного для нього перевізника, яким ми відправимо замовлення.

Шановні автолюбителі! Якщо Ви помітили збої у роботі Вашого автомобіля (сліди масла, що залишились на парковці після Вашого авто, рух авто супроводжується сторонніми звуками чи з’явився люфт у кермовому колесі), не зволікайте з поїздкою у надійний автосервіс, адже справна система кермового управління – це Ваша безпека на дорозі.