Діагностика насоса ГУР (ГПК)

remont nasosa gurОднією з основних частин рульового механізму є гідропідсилювач керма. Це автомобільний пристрій, що відповідає за вільне обертання кермового колеса, задає напрямок руху автотранспортного засобу та забезпечує стійкість автомобіля на заданій траєкторії. Завдяки вищеперерахованим характеристикам гідропідсилювача водій може без надмірних зусиль керувати машиною, що забезпечує комфорт та безпеку руху.

Основною причиною створення цього механізму послугувала необхідність зменшити зусилля, що прикладаються до керма як при керуванні швидкісними легковими авто, так і при управлінні вантажними автомобілями. Окрім цього, гідропідсилювач керма понижає передавальне співвідношення кермового механізму, в результаті чого зростає маневровість авто. Додатковою перевагою системи гідропідсилення є пом’якшення ударів від нерівного дорожнього полотна, які надходять на кермо, що сприяє зменшенню рівня втоми водія під час руху; допомагає йому утримати кермо в аварійних ситуаціях при розриві шин передніх колес та дає можливість керувати автотранспортним засобом, навіть якщо сам насос гідпорідсилення керма вийде з ладу.

З плином часу деталь потребуватиме заміни у зв’язку з її зношенням. Основною причиною несправності може бути пошкодження шлангів, що призводить до недостатньої кількості гідравлічної рідини.

Якщо Ви почули під капотом Вашого залізного друга сторонній стукіт, радимо якомога швидше звернутися за допомогою у спеціалізований автосервіс до фахівців. Не викликає сумніву, що дана несправність потребує в усуненні професійної допомоги. Якщо Ви бажаєте довірити свій автотранспортний засіб кваліфікованим спеціалістам, скористайтеся послугами нашої компанії. Наші фахівці мають великий досвід у діагностиці та усуненні неполадок різної складності, тому якісно та в найкоротші терміни виконають усі необхідні роботи.