Продаж рульових рейок

PubImageText.284Рульова рейка – це складова частина кермового механізму усіх сучасних автомобілів. Основною її функцією є трансформація зусиль водія, що прикладаються до рульового колеса та безпосередньо поворот коліс. Функцією осі рульової рейки є шток з поршнем. Силовим циліндром для гідропідсилювача слугує корпус із вбудованим всередину золотником. Під час повороту кермового колеса у рейковій порожнині проходить перерозподілення рідини, в результаті чого нагнітається тиск. У порівнянні із транспортними засобами, які не мають у своїй комплектації гідропідсилювача, саме цей механізм і забезпечує значно легший поворот коліс.

Рульова рейка має надзвичайно важливе значення в усього кермовому управлінні автомобіля. Від правильності і безперебійності її функціонування залежить не лише здатність виконання поворотів, але й загальна безпека автотранспортного засобу. Проте, у кожного автовласника настає момент, коли кермові рейки стають непридатними для використання і потребують негайної заміни. В цей час необхідно поцікавитись послугою продажу кермових рейок.

Досить часто виявити несправність рейок можна за певними ознаками. Основними з них є наступні: плями під машиною під час її стоянки – як результат появи течі рідини та зміна величини зазорів між деталями – результатом якої є поява стукоту в районі передньої осі. Збільшення люфтів – дуже серйозна та неприємна неполадка. Її наявність не тільки створює незручності під час управління автотранспортним засобом, але й не дозволяє бути повністю впевненими у безпеці водія та пасажирів. Якщо виявлена вищеописана неполадка у транспортному засобі, бажано якнайшвидше звернутись до спеціалізованої станції технічного обслуговування та провести ремонт чи заміну рульових рейок.

Щоб постійно контролювати стан, в якому перебуває кермова рейка, необхідно регулярно слідкувати за станом рідини у бачку гідропідсилювача. Про зношеність насосу свідчить помутніння чи почорніння масла. В такому випадку його потрібно якомога швидше замінити, інакше рульова рейка повністю вийде з ладу.

Надзвичайно важливою складовою догляду за кермовими рейками являється контроль стану пиляків, основною функцією яких є недопущення води, пилу та бруду до рульових рейок, які досить негативно впливають на їх термін експлуатації. Тому, в разі виявлення тріщин, проривів чи інших пошкоджень, що порушують герметичність пиляків, важливо відразу їх замінити на нові.

Якщо Вам потрібно придбати та/чи замінити рульові рейки на своєму автотранспортному засобі, звертайтесь до нашої компанії. Висококваліфіковані фахівці з багаторічним досвідом допоможуть Вам підібрати необхідний товар та якісно його встановити.